28 sierpnia 2014 r.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA ORGANIZACYJNE W SPRAWIE POWÓDZTWAPRZECIWKO SKARBOWI PAŃSTWA

Spotkania z adwokatem Tomaszem Ludwikiem Krawczykiem, wspólnikiem w kancelarii „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy” sp. k., w sprawie powództwa przeciwko Skarbowi Państw, w związku z aferą Amber Gold, o odszkodowanie – odbędą się w następujących terminach i miejscach:

  • 4 września 2014 r. (czwartek), godz. 10:00, Wrocław, Hotel „Europejski”, ul. Piłsudskiego 88 (sala „Krakowska”, I piętro). W przypadku tego spotkania, ze względu na ograniczoną ilość miejsc – potrzebna jest wcześniejsza rejestracja.
  • 6 września 2014 r. (sobota), godz. 11:00, Warszawa, Hotel „Gromada Warszawa Lotnisko”, ul. 17 stycznia 32 (sala „Diament”, na poziomie -1).
  • 13 września 2014 r. (sobota), godz. 11:00, Katowice, „Park Hotel Diament”, ul. Wita Stwosza 37 (sala DEF, VI piętro)

W trakcie każdego z tych spotkań, zostaną przedstawione szczegółowe informacje o koncepcji powództwa zbiorowego;  o tym, jakie roszczenia mogą być rozpatrywane w ramach planowego powództwa oraz o warunkach finansowych uczestnictwa w grupie. Będzie też możliwość zadawania pytań dotyczących sprawy i bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami kancelarii.

Spotkania organizowane są przez kancelarię „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy” sp. k., we współpracy ze stowarzyszeniem „Poszkodowani Wierzyciele Amber Gold”.

Szczegółowe informacje na temat powyższych spotkań, można również znaleźć na stronie Kancelarii, pod adresem: http://www.dt.com.pl/index.php?mod=aktualnosci&lang=pl

___________________________________________________________________________________________

Z satysfakcją informujemy, że kancelaria prawna „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy” sp. k. (DTW), od początku września 2014 roku, rozpocznie we współpracy ze Stowarzyszeniem – przyjmowanie zapisów byłych klientów upadłej Amber Gold sp. z o. o., do grupy powództwa grupowego przeciw Skarbowi Państwa, o odszkodowanie.

W związku z informacją o nieprawomocnym odrzuceniu pozwu o ustalenie odpowiedzialności Skarbu Państwa za szkody poniesione przez grupę byłych klientów Amber Gold, wniesionego przez kancelarię prawną Chałas i Wspólnicy sp.k., informujemy że prawnicy kancelarii DTW planują przyjąć odmienną konstrukcję prawną pozwu i strategię prowadzenia sprawy od tej która, jak sądzimy na podstawie doniesień medialnych – została przyjęta we wszczętej już sprawie. W ocenie prawników DTW, oparcie pozwu na wypracowanej przez nich koncepcji, rokuje istotne szanse na przyjęcie go przez sąd do rozpoznania w ramach postępowania grupowego, a także – na zasądzenie odszkodowania od SP.

Szczegółowe informacje o koncepcji powództwa grupowego; informacje o tym, jakie roszczenia mogą być rozpatrywane w ramach planowego powództwa, jak również informacja o warunkach finansowych uczestnictwa w grupie, zostaną przedstawione na specjalnie w tym celu utworzonej podstronie DTW – w drugiej połowie sierpnia 2014 r. 

Zainteresowanych zapraszamy także na stronę internetową kancelarii prawnej „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy” sp. k. (DTW): www.dt.com.pl/

Link do "Aktualności": http://www.dt.com.pl/index.php?mod=aktualnosci&lang=pl 

Po wejściu na stronę "Aktualności", proszę kliknąć w pasek: "Powództwo zbiorowe przeciwko Skarbowi Państwa, w związku z aferą Amber Gold. 31-07-2014".


Informacje dotyczące powodów wyboru tej właśnie kancelarii spośród wielu, z którymi mieliśmy przyjemnośc prowadzić rozmowy, a w późniejszym etapie negocjacje, znajdziecie Państwo na naszym forum: http://ambergoldwierzyciele.pl/forum-wierzyciele-amber-gold/powodztwo-przeciw-skarbowi-panstwa/165-kancelaria-realizujaca-powodztwo

Kancelaria DTW

Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Sp. k.
Belvedere Plaza,
ul. Belwederska 23
00-761 Warszawa

pozewgrupowyambergold.dt.com.pl

(+48 22) 840 95 00